+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tá fál capall PVC 3-iarnród deartha chun sábháilteacht agus stíl a sholáthar do do mhaoin eachaíochta. Ar fáil i ndathanna clasaiceacha - white, tan, liath, agus uachtar - ní hamháin go gcuireann an fál seo le haeistéitic do thírdhreacha ach go seasann sé freisin an tástáil ama, ag cinntiú go bhfuil do chapaill slán agus compordach.
Ag seasamh ag airde caighdeánach de 54 orlach, cuireann ár bhfál solúbthacht ar fáil le roghanna éagsúla airde chun freastal ar do riachtanais shonracha. Tomhaiseann gach rannóg 96 orlach ar leithead, le méideanna saincheaptha ar fáil, rud a ligeann duit oiriúnach foirfe a chruthú do do phaddock nó do limistéar marcaíochta. Tagann na poist láidre 4 "x 4" nó 5 "x 5", atá ar fáil ar airde 78 orlach, roimh ré le haghaidh suiteáil éasca i bhfoirmíochtaí éagsúla, lena n-áirítear socruithe líne, deireadh, cúinne, agus 3-bhealach.
Le caipín poist cothrom, ní hamháin go soláthraíonn ár bpoist cuma snasta ach cinntíonn siad go bhfuil marthanacht i gcoinne na n -eilimintí. Tairgeann na ráillí ribíneach, a thomhaiseann 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "agus atá comhdhéanta de thrí phíosa réamh-théite, neart agus cobhsaíocht feabhsaithe.
Ar mhaithe le caoithiúlacht bhreise, tá geataí meaitseála ar fáil, ag cinntiú pointe iontrála comhtháite agus slán le do imfhálú capall. Infheistiú inár bhfál capall PVC 3-iarnród chun timpeallacht shábháilte, tarraingteach a chruthú do do chapaill agus tú ag baint taitnimh as na buntáistí a bhaineann le cothabháil íseal agus feidhmíocht fhadtéarmach. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Feirm mhór, fál capall, fál feirm, úsáid peataí.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
4 Chineál Cineál Difríochta Post Caipíní Post
Teastas: SGS, CE, ISO9001
Barántas 30 bliain
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | Fál Capall PVC PVC PVC 3-Rail |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 54 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 78 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín cothrom |
| Iarnród ribíneach | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''X3PCS, réamhráite |
| Toirt na rannóige | 0.07CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $