+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Le hairde caighdeánach de 54 orlach agus roghanna airde éagsúla ar fáil, tá ár bhfál feirm PVC 4-iarnród foirfe chun teorainneacha a shainiú agus mothú oscailte a choinneáil ag an am céanna. Is féidir an leithead caighdeánach de 96 orlach a oiriúnú freisin, ag cinntiú go n -oireann sé go réidh isteach i do spás.
Arna thógáil le poist láidre 4 "x 4" nó 5 "x 5", tá ár bhfálú deartha chun tástáil ama a sheasamh. Tagann gach post roimh ré le haghaidh suiteála éasca mar líne, deireadh, cúinne, cumraíochtaí 3-bhealach nó bán. Cuireann an caipín cothrom bailchríoch snasta leis, rud a fheabhsaíonn cuma fhoriomlán an fhál.
Tagann na ráillí ribín, a thomhaiseann 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "agus atá ar fáil i gceithre phíosa, réamh-théite le haghaidh cóimeála gan dua.
Le toirt de 0.086 cbm in aghaidh na rannóige, tá ár gclaí éifeachtach le haghaidh iompair agus suiteáil. Ina theannta sin, tá geataí meaitseála ar fáil, rud a ligeann duit bealach isteach comhtháite agus cuireadh a chruthú do do mhaoin. Taithí a fháil ar an meascán foirfe de stíl agus de phraiticiúlacht lenár gclaí feirm 4-iarnród. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Feirm mhór, fál capall, fál feirm, úsáid peataí.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
4 Chineál Cineál Difríochta Post Caipíní Post
Teastas: SGS, CE, ISO9001
Barántas 30 bliain
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | Fál feirm PVC PVC 4-iarnród |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 54 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 78 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín cothrom |
| Iarnród ribíneach | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''X4PCS, réamhráite |
| Toirt na rannóige | 0.086CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $