+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Feabhas a chur ar do spás amuigh faoin aer lenár gclaí vinile príobháideachta, atá deartha chun achomharc slándála agus aeistéitiúil a sholáthar. Ag seasamh ag airde caighdeánach de 72 orlach, cinntíonn an fál seo go bhfanann do mhaoin príobháideach agus go gcuireann tú elegance i dteagmháil leis.
Arna thógáil le marthanacht san áireamh, tá rogha poist 4 "x 4" nó 5 "x 5" ag ár bhfál vinile, réamh-bhunaithe le haghaidh cumraíochtaí éagsúla lena n-áirítear naisc líne, deireadh, cúinne, agus 3-bhealach. Tagann na poist ar fhad caighdeánach de 102 orlach, ag cinntiú go bhfuil tacaíocht láidir agat do do riachtanais fálú. Chun é a bhaint amach, roghnaigh trí chaipín post stylish: Cap Sasana Nua, Caipín Flat, nó Cap Gotach, ag ceadú saincheaptha a léiríonn do stíl phearsanta.
Maidir leis an dearadh is fearr, áirítear leis an bhfál rogha painéil T&G, atá ar fáil i dhá mhéid: 7/8 "x 11.3" x 50 "(8 bpíosa) nó 7/8" x 6 "x 50" (16 píosa). Tá toirt 0.166 CBM ag gach rannóg, rud a fhágann go bhfuil sé éifeachtach le haghaidh iompair agus suiteáil. Ina theannta sin, tá geata meaitseála ar fáil, ag soláthar cuma chomhtháite do do mhaoin.
Cibé an lorgaíonn tú príobháideachas, slándáil, nó teorainn galánta go simplí, seachadann ár bhfál vinile príobháideachta ar gach taobh, ag comhcheangal ábhar ardchaighdeáin le dearadh tuisceanach. Uasghrádú ar do cheantar lasmuigh inniu! $ $
Ceist
Cur síos táirge
Úsáid: fál gairdín, baile, feirme, vilia, stóras, clós tíre, balcóin, fál sealadach, príobháideachta.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Poist PVC, ráillí, 2 nó 3 phainéal teanga & groove
Saincheap do fhál le poist datha éagsúla, ráillí nó caipíní
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | Fál Vinile Príobháideachta PVC Airde 6ft |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 72 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 102 '', réamh-oilte mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| Lár an iaril | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94'lx1pcs, réamhráite |
| Picéid | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-chainéal | 1 "x 1" x 46.8''Lx2PCS |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Painéal T&G | 7/8 "x 11.3" x 50'l x 8pcs nó 7/8 "x 6" x 50'l x 16pcs |
| Toirt na rannóige | 0.166CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $