+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Is é ár n -airde caighdeánach fál ná 72 orlach, rud a chiallaíonn gur rogha iontach é chun atmaisféar scoite a chruthú. Mar sin féin, cuirimid airde éagsúla ar fáil chun freastal ar do riachtanais shonracha. Le leithead caighdeánach de 96 orlach, is féidir leat a roghnú ó leithead éagsúla chun a chinntiú go mbeidh tú gan uaim do do thionscadal. Fágann an tsolúbthacht seo go bhfuil ár bhfál painéil príobháideachta PVC atá oiriúnach d’iarratais chónaithe agus tráchtála araon.
Tógtar an fál go deireanach, ina bhfuil poist mharthanacha atá ar fáil i 4 "x 4" nó 5 "x 5", le airde roghnacha suas le 102 orlach. Tagann gach post roimh ré le haghaidh suiteála éasca, atá deartha le haghaidh líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach, nó cumraíochtaí bána. Tógtar na ráillí bun agus barr ó phíosaí sturdy 2 "x 6" x 94 ", réamh-notched mar áis.
Is roghanna éagsúla caipín iad an t -achomharc amhairc a fheabhsú, lena n -áirítear an caipín clasaiceach Sasana Nua, caipín cothrom sleek, agus caipín maisiúil Gotach. Tugann na roghanna seo deis duit cuma do fhál a shaincheapadh chun ailtireacht do bhaile a chomhlánú.
Cuimsíonn gach cuid dár bhfál painéil príobháideachta PVC 8 bpainéal T&G (7/8 "x 11.3" x 63 "nó 7/8" x 6 "x 63"), ag cinntiú príobháideachais gan stíl a íobairt. Is é an toirt iomlán in aghaidh na rannóige ná 0.166 CBM, rud a fhágann go bhfuil sé éifeachtach le haghaidh iompair agus suiteáil. Cuirimid geataí meaitseála ar fáil freisin chun cuma chomhtháite a sholáthar ar fud do mhaoine. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Úsáid: fál gairdín, baile, feirme, vilia, stóras, clós tíre, balcóin, fál sealadach, príobháideachta.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Poist PVC, ráillí, 2 nó 3 phainéal teanga & groove
Saincheap do fhál le poist datha éagsúla, ráillí nó caipíní
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | Fál Painéal Príobháideachta PVC 6'x8 ' |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 72 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 102 '', réamh-oilte mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| U-chainéal | 1 "x 1" x 60''lx2pcs |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Painéal T&G | 7/8 "x 11.3" x 63'l x 8pcs nó 7/8 "x 6" x 63'l x 16pcs |
| Toirt na rannóige | 0.166CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $