+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Aeistéitic agus slándáil do mhaoine a ardú lenár gclaí feirme 2-iarnród PVC. Tá an fál seo deartha le haghaidh marthanacht agus solúbthachta, agus is réiteach iontach é an fál seo le haghaidh feirmeacha, ranna, agus airíonna cónaithe araon. Ar fáil i raon dathanna tarraingteacha - white, tan, liath, agus uachtar - is féidir leis an bhfál a chumasc go réidh i dtimpeallacht ar bith agus cuma ghlan, nua -aimseartha á sholáthar aige.
Cinntíonn an t -airde chaighdeánach de 36 orlach bacainn láidir, agus tá roghanna airde éagsúla ar fáil chun freastal ar do riachtanais ar leith. Le leithead caighdeánach de 96 orlach agus leithead saincheaptha, tá an fál seo inoiriúnaithe go héasca chun do thírdhreach a chur in oiriúint go foirfe. Tagann gach post, atá ar fáil i dtoisí láidre 4 "x 4" nó 5 "x 5", roimh ré le haghaidh cumraíochtaí líne, deiridh, cúinne, nó 3-bhealach, rud a cheadaíonn suiteáil éasca agus feidhm ildánach.
Tá caipín cothrom stylish ar gach post ar ár gclaí, ag cur lena achomharc foriomlán. Soláthraíonn na ráillí ribíneach, a thomhaiseann 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "agus a sholáthraítear i dhá phíosa réamh-théite, neart agus cobhsaíocht bhreise, ag cinntiú go seasann do fhál an tástáil ama.
Ina theannta sin, cuirimid geataí meaitseála ar fáil chun do fhál a chomhlánú, ag ceadú cuma chomhtháite ar fud do mhaoine. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Feirm mhór, fál capall, fál feirm, úsáid peataí.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
4 Chineál Cineál Difríochta Post Caipíní Post
Teastas: SGS, CE, ISO9001
Barántas 30 bliain
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | Fál Feirme PVC PVC PVC 2-Rail |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 36 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 60 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín cothrom |
| Iarnród ribíneach | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''X2PCS, réamhráite |
| Toirt na rannóige | 0.05CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $