+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Le hairde caighdeánach de 72 orlach, tá ár gclaí leath -phríobháideachais Louvered deartha chun go leor príobháideachais a sholáthar gan do cheantar lasmuigh a dhúnadh go hiomlán. Dóibh siúd atá ag lorg réitigh saincheaptha, tá airde agus leithid éagsúla ar fáil chun freastal ar do riachtanais shonracha. Tá an leithead caighdeánach 72 orlach freisin, rud a chiallaíonn go bhfuil sé éasca do leagan amach a chumrú chun do mhaoin a chur in oiriúint.
Arna thógáil le poist láidre 4 "x 4" nó 5 "x 5", tá ár bhfál tógtha go deireanach. Tagann gach post roimh ré le haghaidh cumraíochtaí éagsúla, lena n-áirítear líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach, nó fágtha folamh le haghaidh solúbthachta i ndearadh. Roghnaigh ó roghanna maisiúla mar an caipín nua, caipín cothrom, nó caipín Gotach chun teagmháil phearsanta a chur le do fhál.
Sa struchtúr tá iarnród bun réamhthéite (2 "x 3-1/2" x 70 '), a chinntíonn éascaíocht suiteála agus cobhsaíochta. Tomhaiseann an lár-iarnród 7/8 "x 6" x 70 ', ag soláthar tacaíochta breise, agus tá an t-iarnród is fearr (2 "x 3-1/2" x 70') réamh-chosúil freisin mar áis. Tá toirt 0.166 CBM ag gach rannóg, rud a fhágann go bhfuil sé éifeachtach le haghaidh iompair agus suiteáil.
Dóibh siúd ar spéis leo a dtuaslagán fálú a fheabhsú, cuirimid geataí meaitseála ar fáil freisin, rud a ligeann duit cuma chomhtháite a chruthú ar fud do mhaoine. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Fál leathphríobháideachta gairdín, réitigh príobháideachta nua -aimseartha
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Poist PVC, ráillí, picéad, laitíse, 2 nó 3 phainéal teanga & groove
4 Chineál Cineál Difríochta Post Caipíní Post
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | PVC Louvered Semi Príobháideacht Fál |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 72 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 72 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 102 '', réamh-oilte mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 70'x1pcs, réamhráite |
| Lár an iaril | 7/8 "x 6" x 70''X10PCS |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 70''x1pcs, réamhráite |
| Toirt na rannóige | 0.166CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $