+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tairgeann an fál leathphríobháideach PVC meascán de mharthanacht agus achomharc aeistéitiúil, rud a fhágann gur rogha iontach é do airíonna cónaithe agus tráchtála. Ar fáil i ndathanna galánta cosúil le bán, tan, liath, agus uachtar, soláthraíonn an fál seo roghanna a oireann d'aon tírdhreach.
Ag seasamh ag airde caighdeánach de 72 orlach, le airde agus leithid éagsúla ar fáil, seachadann sé an t -iarmhéid príobháideachta agus infheictheachta deiridh. Tagann na poist láidre i 4 "x 4" nó 5 "x 5", réamh-bhunaithe le haghaidh cumraíochtaí ildánacha, ag cinntiú suiteáil éasca.
Agus na ráillí bun, lár agus barr réamhthéite ann, tá an fál seo deartha le haghaidh neart agus cobhsaíochta. Feabhsaíonn cur isteach alúmanaim san iarnród bun neart tráchtála, agus coinníonn na picéid spásáil chaighdeánach de 7/8 "x 6" x 63 ".
Ceist
Cur síos táirge
Fál leathphríobháideachta gairdín, réitigh príobháideachta nua -aimseartha
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Poist PVC, ráillí, picéad, laitíse, 2 nó 3 phainéal teanga & groove
4 Chineál Cineál Difríochta Post Caipíní Post
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | Fál leathphríobháideach PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 72 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 102 '', réamh-oilte mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 6" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Lár an iaril | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 6" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 7/8 "x 6" x 63 '' x 13pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.166CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $