+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
7/8 "X6" Is meascán foirfe de mharthanacht agus de elegance é fál iarnróid picket do do spásanna lasmuigh. Ar fáil i ndathanna clasaiceach - white, tan, liath, agus uachtar - cuireann an fál seo le hachomharc aeistéitiúil aon mhaoin agus cosaint agus príobháideachas iontaofa á soláthar ag an am céanna.
Tá an fál seo solúbtha ar airde caighdeánach de 48 orlach, le roghanna éagsúla ar fáil, agus cuireann an fál seo solúbthacht ar fáil do riachtanais tírdhreachtaithe éagsúla. Is féidir an leithead caighdeánach de 96 orlach a oiriúnú freisin chun do chuid riachtanas sonrach a chur in oiriúint. Arna thógáil ó ábhair ardchaighdeáin, tá picéid 7/8 "x 6" sa fhál a sheasann ard ag 40 orlach, ag cinntiú go bhfuil bac láidir ann a sheasann na heilimintí.
Tá ár gclaí deartha le haghaidh neart agus cobhsaíochta, ag ionchorprú cuir isteach alúmanaim san iarnród íochtair le haghaidh marthanacht bhreise grád tráchtála. Tomhaiseann na ráillí bun agus barr 2 "x 3-1/2" x 94 ", roimh ré le haghaidh suiteáil éasca. Roghnaigh ó mhéideanna éagsúla poist, lena n-áirítear 4" x 4 "nó 5" x 5 ", gach ceann acu roimh ré chun freastal ar chumraíochtaí líne, deireadh, cúinne, nó 3-bhealach.
Chun do fhál a chomhlánú, cuirimid rogha de chaipíní poist stylish ar fáil, lena n -áirítear an Cap Sasana Nua, an caipín cothrom, agus an caipín Gotach, ag ligean duit teagmháil phearsanta a chur le do shuiteáil. Tá toirt de 0.08 CBM ag gach rannóg, rud a chiallaíonn go bhfuil sé éasca riachtanais do thionscadail a bhainistiú. Plus, tá geataí meaitseála ar fáil le haghaidh cuma chomhtháite. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Go hiontach le haghaidh fálú linnte, fálú clóis tosaigh nó fálú gairdín, balcóin agus úsáid fál ráille.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Ráillí éagsúla ar fáil, cosúil le ráille láimhe.
Ceithre daite oiriúnach: bán, tan, liath, uachtar
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | PVC 7/8 "X6" Fál Iarnróid Picéid |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 48 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 72 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picket | 7/8 "x 6" x 40 '' x 7pcs; 7/8 "x 1 1/2" x 40 '' x 8pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.08CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $