+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Ár bhfál ráille láimhe PVC, tuaslagán ildánach a chomhcheanglaíonn elegance agus marthanacht. Ar fáil i ndathanna clasaiceacha cosúil le bán, tan, liath, agus uachtar, cuireann an fál seo le haon spás amuigh faoin aer lena chruth scagtha.
Ag seasamh ag airde caighdeánach de 48 orlach, le roghanna le haghaidh airde agus leithid éagsúla, tá sé inoiriúnaithe freastal ar do chuid riachtanas. Déantar gach post, atá ar fáil i 4 "x 4" nó 5 "x 5", a chur roimh ré le haghaidh suiteáil éasca mar chumraíochtaí líne, deiridh, cúinne, nó 3-bhealach.
Le caipíní láidre Sasana Nua, cothrom nó Gotach, tá ráillí barr agus bun réamhtheachtaithe san áireamh freisin le haghaidh cóimeála gan uaim. Soláthraíonn cuir isteach alúmanaim sa iarnród íochtair neart grád tráchtála, ag cinntiú fad saoil agus cobhsaíocht. Tá na toisí caighdeánacha picéad de 7/8 "x 3" x 40 "deartha le haghaidh spásáil agus sláine struchtúrach is fearr, rud a fhágann gurb é an fál seo an rogha deiridh do aeistéitic agus feidhmiúlacht araon.
Ceist
Cur síos táirge
Go hiontach le haghaidh fálú linnte, fálú clóis tosaigh nó fálú gairdín, balcóin agus úsáid fál ráille.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Ráillí éagsúla ar fáil, cosúil le ráille láimhe.
Ceithre daite oiriúnach: bán, tan, liath, uachtar
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | Fál ráille láimhe PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 48 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 72 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 7/8 "x 3" x 40 '' x 15pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.08CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $