+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tá PVC pergola le laitíse deartha chun aeistéitic agus feidhmiúlacht a fheabhsú. Ag seasamh ag airde caighdeánach de 98 orlach, cruthaíonn an pergola seo atmaisféar a thugann cuireadh dó, agus airde saincheaptha a thairiscint chun do chuid riachtanas uathúil a chur in oiriúint. Le leithead caighdeánach de 78 orlach, cuirimid roghanna leithead éagsúla ar fáil freisin, ag cinntiú go bhfuil tú oiriúnach do do ghairdín, do PATIO, nó do chúlchlós.
Tógtha le poist láidre 5 "x 5" réamh-bhunaithe, ráthaíonn ár Pergola cobhsaíocht agus marthanacht. Cuireann bairr an phoist chaipín Gotach galánta teagmháil le charm clasaiceach, agus soláthraíonn na ráillí 2 "x 6" le caipíní Arbor struchtúr tacaíochta láidir. Le haghaidh neart breise, treisíonn cur isteach cruach dhosmálta san iarnród bun a cháilíocht ghrád tráchtála, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach d'iarratais chónaithe agus tráchtála araon.
Cuireann an laitíse san áireamh (ag tomhas 11.8 "x 90.8") teagmháil mhaisiúil, ag tairiscint scáth agus ag feabhsú príobháideachais gan an t -aer -sreabhadh a íobairt. Le toirt de 0.3 méadar ciúbach in aghaidh na rannóige, tá an pergola seo deartha le haghaidh luchtú agus iompar éifeachtach. Ina theannta sin, tá geata meaitseála ar fáil, ag soláthar cuma chomhtháite ar do shuíomh lasmuigh. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Úsáid: fál gairdín, baile, feirme, vilia, stóras, clós tíre, balcóin, fál sealadach, príobháideachta.
Ábhar fráma: 100% Virgin PVC/ Plaisteach
Críochnú fráma: Gan brataithe
Tréith: Tá sé éasca a shuiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil buan agus cothabhála íseal.
Cód HS: 3925900000
Cruthúnas Dóiteáin: V-0
Teastas: SGS, CE, ISO9001
Barántas: 30 bliain
Am seachadta: thart ar 7-10 lá mar 40hq
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Mír | PVC pergola le laitíse |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde Caighdeánach 98 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 78 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 5 "x 5" réamhroinnte |
| Caipín sa phost | Caipín Gotach |
| Iarneoir | 2 "x 6 '' le caipín arbor |
| Laitís | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| Cuir isteach | Cuir isteach cruach dhosmálta in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Toirt na rannóige | 0.3CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $