+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Ár caipín ghotach 98 "X78" PVC PVC PVC. Tá an pergola seo deartha le haghaidh achomhairc aeistéitiúla agus marthanacht, agus cuireann an pergola seo meascán uathúil d'fheidhmiúlacht agus de elegance ar fáil. Ar fáil i réimse dathanna - white, tan, liath, agus uachtar - is féidir leis an struchtúr seo aon tírdhreach a chomhlánú gan stró.
Airde 98 ", soláthraíonn an Pergola atmaisféar mór a thugann cuireadh dó. Dóibh siúd atá ag lorg saincheaptha, cuirimid roghanna ar fáil le haghaidh airde agus leithid éagsúla, ag cinntiú go bhfuil siad oiriúnach do do spás.
Ag an mbarr, cuireann an caipín ghotach casta teagmháil shainiúil leis, rud a fhágann gur pointe fócasach é an pergola seo in aon ghairdín nó PATIO. Cuireann an t -iarnród 2 "x6", le caipín Arbor, leis an dearadh foriomlán agus tacaíocht bhreise á soláthar ag an am céanna. Le haghaidh marthanacht bhreise, déantar cur isteach cruach dhosmálta a chomhtháthú san iarnród íochtair, ag cinntiú neart tráchtála a sheasann an tástáil ama.
Is furasta ár pergola a iompar agus a shuiteáil, rud a chiallaíonn gur rogha iontach é do sholáthraithe. Dóibh siúd atá ag iarraidh timpeallacht chomhtháite lasmuigh a chruthú, tá geataí meaitseála ar fáil freisin. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Úsáid: fál gairdín, baile, feirme, vilia, stóras, clós tíre, balcóin, fál sealadach, príobháideachta.
Ábhar fráma: 100% Virgin PVC/ Plaisteach
Críochnú fráma: Gan brataithe
Tréith: Tá sé éasca a shuiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil buan agus cothabhála íseal.
Cód HS: 3925900000
Cruthúnas Dóiteáin: V-0
Teastas: SGS, CE, ISO9001
Barántas: 30 bliain
Am seachadta: thart ar 7-10 lá mar 40hq
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Mír | PVC Pergola |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde Caighdeánach 98 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 78 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 5 "x 5" réamhroinnte |
| Caipín sa phost | Caipín Gotach |
| Iarneoir | 2 "x 6 '' le caipín arbor |
| Cuir isteach | Cuir isteach cruach dhosmálta in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Toirt na rannóige | 0.3CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $