+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Is réiteach ildánach agus stylish é fál picéad iniompartha PVC chun spásanna a shainiú agus an t -achomharc colbha a fheabhsú.
Ar fáil i ndathanna clasaiceacha - white, tan, liath, agus uachtar - comhlánaíonn an fál seo éagsúlacht tírdhreacha agus stíleanna ailtireachta. Le hairde caighdeánach de 30 orlach agus leithead 72 orlach, buaileann sé an chothromaíocht idéalach idir infheictheacht agus príobháideachas, ag cruthú atmaisféar a thugann cuireadh.
Tá poist láidre ag an bhfál a thomhaiseann 2 "x 3-1/2" x 30''l, gach ceann acu réamhphláta le suiteáil éasca le suiteáil éasca. Tugann na ráillí láidre, ag 2 "x 3-1/2" x 72'l, tacaíocht den scoth, ag cinntiú go seasann do fhál an tástáil ama. Tagann 12 phicéid le gach rannóg a thomhaiseann 7/8 "x 3" x 27 ', atá spásáilte go tuisceanach le haghaidh slándála agus aeistéitice araon.
Le toirt de 0.05 cbm in aghaidh na rannóige, tá ár bhfál picéad iniompartha PVC deartha le haghaidh loingseoireachta éifeachtach agus láimhseáil éasca. Chun fiosrúcháin chainníochta a luchtú, déan teagmháil linn le do thoil chun do chuid riachtanas sonrach a phlé. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Úsáid: Úsáid idéalach do thrádálaithe, aontaí agus imeachtaí amuigh faoin aer eile
Saintréith: Suiteáil tapa, an -mharthanach, le chéile le haghaidh fálú iniompartha
Cód HS: 3925900000
Cruthúnas Dóiteáin: V-0
Teastas: SGS, CE, ISO9001
Barántas: 30 bliain
Am seachadta: thart ar 7-10 lá mar 40hq $ $
| Fál Stíl Barr | Fál picéad iniompartha PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 30 ", |
| Leithead | Leithead caighdeánach 72 ", |
| Cuir sa phost | 2 "x 3-1/2" x 30'l, réamhshocraithe, le pláta poist PVC |
| Iarneoir | 2 "x 3-1/2" x 72'lx2pcs, |
| Picéid | 7/8 "x 3" x 27 '' x 12pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.05CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $