+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Feabhas a chur ar do spás amuigh faoin aer lenár bhfál leathphríobháideach PVC PVC, atá deartha chun stíl agus feidhmiúlacht a chur le chéile. Tá an réiteach fálúcháin ildánach seo foirfe d'úinéirí tí atá ag lorg príobháideachta agus aeistéitiúil a thugann cuireadh dóibh.
Seasann an fál ag airde caighdeánach de 72 orlach, ag soláthar cothromaíocht idéalach idir infheictheacht agus leithlisiú. Dóibh siúd a bhfuil riachtanais shonracha acu, cuirimid airde agus leithid éagsúla ar fáil, ag cinntiú go bhfaigheann tú an fheistiú foirfe do do mhaoin. Tomhaiseann gach rannóg leithead caighdeánach de 96 orlach, le roghanna saincheaptha ar fáil chun freastal ar do riachtanais tionscadail.
Arna mheabhrú le marthanacht, tá poist láidre 4 "x 4" nó 5 "x 5" ag ár bhfál, réamh-bhunaithe le haghaidh suiteáil éasca mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach, nó cumraíochtaí bána. Roghnaigh ó chaipíní poist stylish, lena n -áirítear an caipín galánta Sasana, caipín cothrom, nó caipín Gotach, chun teagmháil shainiúil a chur le do fhálú.
Cuimsíonn ár dtógáil fál ráillí réamhthéite le haghaidh cóimeála simplí. Tomhaiseann an t-iarnród íochtair 2 "x 6" x 94 "agus tá sé deartha chun tacú leis an struchtúr le hiontráil alúmanaim láidir 1-orlach le haghaidh neart feabhsaithe.
Le haghaidh cobhsaíochta breise, áirítear leis an bhfál comhpháirteanna U-chainéil agus tá sé deartha le haghaidh suiteáil éasca le toirt 0.166 cbm in aghaidh an ailt. Chun do fhál nua a chomhlánú, tá geataí meaitseála ar fáil, ag ceadú cuma chomhtháite ar fud do mhaoine. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Fál leathphríobháideachta gairdín, réitigh príobháideachta nua -aimseartha
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Poist PVC, ráillí, picéad, laitíse, 2 nó 3 phainéal teanga & groove
4 Chineál Cineál Difríochta Post Caipíní Post
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | Fál leathphríobháideach PVC PVC PVC PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 72 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 102 '', réamh-oilte mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| Lár an iaril | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94'lx1pcs, réamhráite |
| Picéid | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-chainéal | 1 "x 1" x 46.8''Lx2PCS |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 7/8 "x 6" x 45 '' x 13pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.166CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $