+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
An fál plaisteach saor ó luaidhe, réiteach fálúcháin buan agus neamhdhíobhálach don chomhshaol atá deartha chun na caighdeáin sábháilteachta is airde a chomhlíonadh.
Is é ár n -airde caighdeánach fál ná 72 orlach, agus tá roghanna saincheaptha ar fáil chun freastal ar do riachtanais shonracha. Tá leithead caighdeánach de 96 orlach i ngach rannóg, ag cinntiú go bhfuil bac láidir ann is féidir a chur in oiriúint do thoisí do mhaoine. Tagann na poist i méideanna 4 "x 4" nó 5 "x 5", le roghanna réamh-bhunaithe le haghaidh cumraíochtaí líne, deireadh, cúinne, agus 3-bhealach, ag ceadú suiteáil éasca agus solúbthacht i ndearadh.
Tá an fál tógtha go saineolach le hiarnród bun réamhthéite ag tomhas 2 "x 6" x 94 ", lár-iarnród de 2" x 3-1/2 "x 94", agus iarnród de 2 "x 6" x 94 ".
Tá ár bpicéid, ag tomhas 7/8 "x 6" x 63 ", ar fáil i spásáil chaighdeánach agus tagann siad i sraith de 13 do gach rannóg. Le toirt iomlán de 0.166 cbm in aghaidh na rannóige, tá an fál seo deartha le haghaidh loingseoireachta agus suiteáil éifeachtach.
Chun do thionscadal fálúcháin a chomhlánú, cuirimid caipíní poist stylish ar fáil freisin, lena n -áirítear Cap New England, caipín cothrom, agus caipín Gotach. Ina theannta sin, tá geataí meaitseála ar fáil, ag cinntiú go bhfuil cuma chomhtháite agus snasta ar fud do mhaoine. Roghnaigh ár bhfál plaisteach saor ó luaidhe le haghaidh tuaslagán fálaithe sábháilte, stylish agus sturdy a sheasann an tástáil ama. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Fál leathphríobháideachta gairdín, réitigh príobháideachta nua -aimseartha
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Poist PVC, ráillí, picéad, laitíse, 2 nó 3 phainéal teanga & groove
4 Chineál Cineál Difríochta Post Caipíní Post
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | Fál Plaisteach Saor ó Luaidhe PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 72 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 102 '', réamh-oilte mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 6" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Lár an iaril | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 6" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 7/8 "x 6" x 63 '' x 13pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.166CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $