+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Ag tabhairt isteach ár bpainéal Teanga agus Groove (T&G) ardcháilíochta, an réiteach foirfe d'iarratais chónaithe agus tráchtála araon. Tá na painéil seo ar fáil le haghaidh marthanacht agus achomhairc aeistéitiúla, agus cuireann sé ar do chumas an scáth foirfe a roghnú chun do spás a chomhlánú.
Tagann ár bpainéil ar airde caighdeánach de 72 orlach, agus tá roghanna éagsúla airde ar fáil chun freastal ar do riachtanais shonracha. Cinntíonn an leithead caighdeánach de 96 orlach suiteáil éasca, agus ceadaíonn leithead saincheaptha solúbthacht i ndearadh. Tá poist láidre 4 "x 4" nó 5 "x 5" i ngach painéal, réamh-bhunaithe le haghaidh suiteáil áisiúil mar chumraíochtaí líne, deiridh, cúinne, nó 3-bhealach.
Tá roinnt roghanna caipín feistithe ar na painéil, lena n -áirítear an Cap Sasana Nua, an caipín cothrom, agus an caipín Gotach, ag tabhairt saoirse duit stíl a roghnú a oireann do do thionscadal. Cuimsíonn gach painéal iarnród bun réamhthéite (2 "x 6" x 94 '), lár-iarnród (2 "x 6" x 94'), agus barr an iarnróid (2 "x 3-1/2" x 94 '), ag cinntiú sláine struchtúrach agus éascaíocht an tionóil.
Tá toirt 0.166CBM ag gach rannóg painéil, agus cuirimid geataí meaitseála ar fáil freisin chun do shuiteáil a chomhlánú. Athraigh do spás lenár bpainéil T&G PVC - áit a gcomhlíonann marthanacht an stíl. Le haghaidh fiosruithe faoi chainníochtaí nó toisí saincheaptha a luchtú, déan teagmháil linn. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Úsáid: fál gairdín, baile, feirme, vilia, stóras, clós tíre, balcóin, fál sealadach, príobháideachta.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Poist PVC, ráillí, 2 nó 3 phainéal teanga & groove
Saincheap do fhál le poist datha éagsúla, ráillí nó caipíní
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | Painéal T&G PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 72 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 102 '', réamh-oilte mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| Lár an iaril | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94'lx1pcs, réamhráite |
| Picéid | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-chainéal | 1 "x 1" x 46.8''Lx2PCS |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Painéal T&G | 7/8 "x 11.3" x 46'l x 8pcs nó 7/8 "x 6" x 46'l x 16pcs |
| Toirt na rannóige | 0.166CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $