+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Ár gclaí balcóin PVC préimhe, atá deartha chun achomharc aeistéitiúil a chur le chéile le feidhmiúlacht láidir. Ar fáil i réimse dathanna galánta - white, tan, liath, agus uachtar - comhlánaíonn an fál seo aon stíl ailtireachta agus ag an am céanna bacainn bhuan a chur ar fáil a sheasann an tástáil ama.
Tá airde 48 orlach, ach cuirimid solúbthacht ar fáil le roghanna éagsúla airde a oireann do do riachtanais shonracha. Cinntíonn an leithead caighdeánach de 96 orlach go leor clúdach, le leithid éagsúla ar fáil le haghaidh saincheaptha. Tá gach rannóg fál crafáilte le cruinneas, ina bhfuil poist sturdy 4 "x 4" nó 5 "x 5", a ndéantar iad a chur roimh ré le haghaidh suiteáil éasca mar fhoirmithe líne, deireadh, cúinne, nó 3-bhealach.
Tomhaiseann an t-iarnród íochtair 2 "x 3-1/2" x 94 "agus tagann sé roimh ré le haghaidh cóimeála simplí, agus cuireann an t-iarnród maisiúil barr le teagmháil scagtha le toisí de 3-1/2" x 3-1/2 "x 94". Le haghaidh neart breise, déantar cur isteach alúmanaim a chomhtháthú san iarnród íochtair, ag soláthar marthanacht ghrád tráchtála a chinntíonn cobhsaíocht i ndálaí aimsire éagsúla.
Cuimsíonn gach rannóg 22 picéid a thomhaiseann 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 ", ina bhfuil spásáil chaighdeánach le haghaidh infheictheachta agus slándála is fearr. Le toirt de 0.08 CBM, tá an fál seo deartha le haghaidh iompair agus suiteáil éasca le haghaidh bailchríoch snasta, roghnaigh ár raon caipíní post, lena n -áirítear an caipín galánta Nua Sasana, an caipín sleek, nó an caipín sainiúil.
Ina theannta sin, cuirimid geataí meaitseála ar fáil, ag ligean duit breathnú comhtháite a chruthú ar fud do cheantair lasmuigh. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Go hiontach le haghaidh fálú linnte, fálú clóis tosaigh nó fálú gairdín, balcóin agus úsáid fál ráille.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Ráillí éagsúla ar fáil, cosúil le ráille láimhe.
Ceithre daite oiriúnach: bán, tan, liath, uachtar
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | Fál Balcóin PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 48 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 72 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Iarnród maisiúil barr | 3-1/2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 '' x 22pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.08CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $