+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Is rogha fálúcháin ildánach agus stylish é an "7/8" x3 "fál picket beag" atá deartha chun aon spás amuigh faoin aer a fheabhsú. Ar fáil i ndathanna clasaiceacha cosúil le bán, tan, liath, agus uachtar, tá sé ag luí go réidh le haeistéitic éagsúla.
Ag seasamh ag airde caighdeánach de 48 "le roghanna le haghaidh airde agus leithid dhifriúla, tá an fál seo inoiriúnaithe chun freastal ar do riachtanais shonracha. Tá gach post á dtairiscint i méideanna láidre de 4" x4 "nó 5" x5 "agus tagann sé roimh ré le haghaidh suiteáil éasca mar líne, deireadh, cúinne, nó cumraíochtaí bán.
Tá dearadh láidir sa fhál le hiarnród bun de 2 "x3-1/2" agus ráillí barr agus lár-ráithe le haghaidh cobhsaíochta breise. Soláthraíonn cur isteach alúmanaim san iarnród bun neart tráchtála, ag cinntiú marthanacht.
San áireamh tá 7 bpicéid ag tomhas 7/8 "x6" x40 "agus 8 bpicéid ag 7/8" x1 1/2 "x40" le spásáil chaighdeánach, ag déanamh cóimeála simplí. Le toirt 0.08 CBM, tá an táirge seo éifeachtach le haghaidh loingseoireachta, agus tá geataí meaitseála ar fáil freisin le haghaidh réiteach fálúcháin iomlán. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Go hiontach le haghaidh fálú linnte, fálú clóis tosaigh nó fálú gairdín, balcóin agus úsáid fál ráille.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Éasca le suiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil durable agus cothabhála íseal.
Ráillí éagsúla ar fáil, cosúil le ráille láimhe.
Ceithre daite oiriúnach: bán, tan, liath, uachtar
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | PVC 3 Rails Fál Linn Snámha |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 48 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 72 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Iarnród Barr & Meán | 2 "x 3-1/2" x 94''X2PCS, réamhráite |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 7/8 "x 6" x 40 '' x 7pcs; 7/8 "x 1 1/2" x 40 '' x 8pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.08CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $