+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Ár gclaí vinile bán, ag tomhas 4'h x 8'W, atá deartha le haghaidh feidhmiúlacht agus aeistéitic araon. Arna dhéanamh as plaisteach 100% Virgin PVC, níl an fál seo brataithe, ag cinntiú marthanacht agus friotaíocht neamh -chomhoiriúnaithe le caitheamh.
Tá sé oiriúnach do thionscadail DIY, a n-airíonna frithsheasmhacha leaisteacha agus ardtionchair a dhéanann an tsuiteáil simplí agus tapa. Murab ionann agus adhmad, ní ghlacann ár bpainéil vinile uisce, rud a chuireann deireadh leis an mbaol lobhadh agus a chinntíonn cothabháil íseal.
Le rátálacha tinedhíonach V-0 agus deimhnithe lena n-áirítear SGS, CE, agus ISO9001, geallann an fál seo sábháilteacht agus cáilíocht. Chomh maith leis sin, bain sult as baránta 30 bliain le haghaidh suaimhneas intinne deiridh. Ní thógann an seachadadh ach 7-10 lá le haghaidh ordú 40hq.
Chun do fhál iomlán a chruthú, cuir rannóga, poist, agus geata leis - tá sé chomh furasta sin! Roghnaigh ó dhearaí picéad éagsúla chun do spás a shaincheapadh. $ $
Ceist
Cur síos táirge
Tairgeann fálta PVC sochair éagsúla i gcomparáid le painéil fál eile amhail adhmad, ní ionsúnn siad uisce, agus dá bhrí sin, ní féidir leo lobhadh.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Ábhar de chuid na Síne
Picéid éagsúla ar fáil
Tá sé deartha le haghaidh suiteáil simplí agus tapa é féin
Cuimsíonn trealamh painéil gach ráillí, agus picéid $ $
| Fál Stíl Barr | Fál vinile bán PVC 4'hx8'w |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 48 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 72 '', réamhshocraithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamhráite |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.08CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $