+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Feabhas a chur ar an taobh amuigh de do theach lenár gclaí traidisiúnta spád díreach, atá crafáilte ó 100% Virgin PVC le haghaidh marthanacht agus stíl eisceachtúil. Tá an tuaslagán cothabhála íseal seo deartha le haghaidh suiteáil éasca, ina bhfuil friotaíocht ardtionchair agus leaisteachas chun na heilimintí a sheasamh.
Murab ionann agus Wood, ní ghlacfaidh ár bhfál vinile uisce, ag cinntiú go bhfanann sé saor ó lobhadh agus go bhfuil sé ag breathnú go hiontach ar feadh na mblianta atá le teacht. Cuimsíonn gach trealamh painéil gach ráillí agus picéid riachtanacha le haghaidh thus simplí DIY.
Le rátáil V-0 agus deimhnithe ó SGS, CE, agus ISO9001, is féidir leat a bheith muiníneach as cáilíocht agus sábháilteacht ár dtáirge. Bain sult as barántas 30 bliain agus seachadadh tapa-díreach 7-10 lá le haghaidh ordú 40hq. Tá an t -ordú simplí: ach rannóga, poist, agus geataí a chomhcheangal chun do réiteach fálúcháin iomlán a chruthú. Athraigh do spás amuigh faoin aer le hachomharc gan uaim ár bhfál spád díreach traidisiúnta! $ $
Ceist
Cur síos táirge
Úsáid: fál gairdín, baile, feirme, vilia, stóras, clós tíre, balcóin, fál sealadach, príobháideachta.
Ábhar fráma: 100% Maighdean PVC/ Plaisteach, ní brataithe
Tréith: Tá sé éasca a shuiteáil, friotaíocht níos leaisteacha agus ardtionchair, tá vinil buan agus cothabhála íseal.
Cód HS: 3925900000
Cruthúnas Dóiteáin: V-0
Teastas: SGS, CE, ISO9001
Barántas: 30 bliain
Am Delivary: thart ar 7-10 lá mar 40hq
Conas Ordú a Dhéanamh: A Simplí, Just Add An Roinn Poist Geata = Fál Comhlánaithe $ $
| Fál Stíl Barr | Fál picéad spád díreach PVC |
| Dath | Bán, tan, liath, uachtar |
| Airde | Airde caighdeánach 48 ", airde éagsúla ar fáil |
| Leithead | Leithead caighdeánach 96 ", leithid éagsúla ar fáil |
| Cuir sa phost | 4 "x 4" nó 5 "x 5" nó roghnach x 72 '', réamh-bhunaithe mar líne, deireadh, cúinne, 3-bhealach nó bán. |
| Caipín sa phost | Caipín Sasana Nua, Caipín Flat, Cap Gotach |
| Bun -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamh-notched |
| Barr -iarnród | 2 "x 3-1/2" x 94''X1pcs, réamh-notched |
| Cuir isteach alúmanam | Cuir isteach alúmanam in iarnród bun le haghaidh neart tráchtála |
| Picéid | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (spásáil chaighdeánach) |
| Toirt na rannóige | 0.08CBM, Fiosrúchán QTTY a luchtú |
| Geata meaitseála | Ar fáil $ $ |
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí
Ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh nuair is gá duit!
Cén fáth a bhfuil Arbor PVC Sense don chuid is mó Gairdíní Tá arbor PVC ar cheann de na struch...
Léigh níos mó $ $Agus Bliain Nua Lunar na Síne 2026 taobh thiar dúinn, tá Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., ...
Léigh níos mó $ $Cad é Decking PVC agus Cén Difríocht idir é agus Ábhair Dheice Eile? Is bord deic lasmuigh é d...
Léigh níos mó $ $Cad is Fál PVC ann agus Cén Fáth a Bhfuil É Chomh Coitianta? Is córas fál é fál PVC - ar a dtu...
Léigh níos mó $ $Is córas fál é fál príobháideachta vinil déanta as ábhar PVC le painéil soladach nó gar-soladach ...
Léigh níos mó $ $